Vivo X300 Ultra
מפרט Vivo X300 Ultra
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | X300 Ultra |
| כינוי דגם | V2547A (בינלאומי) V2547DA (בינלאומי) V2536A (בינלאומי) V2562 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 30 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 03 אפריל 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €880 |
עיצוב
| גובה | 163 mm (6.42 אינץ') |
| רוחב | 76.8 mm (3.02 אינץ') |
| עובי | 8.2 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 232 גרם (8.18 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، ירוק ، כסף |
| עמידות | אטום בפני אבק ועמיד במים (ניתן להטביע עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP69 ، IP68 |
מסך
| סוג מסך | LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.82 אינץ' |
| רזולוציה | 1440 × 3168 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 510 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.3% |
| מיגון מסך | זכוכית Armor ، Mohs רמה 4 |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 2160Hz PWM Dimming מסך מגע קיבסטיבי Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid תצוגת מגע מרובה תמיכה בתמונות Ultra HDR |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OriginOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 200 MP ، ƒ/1.9 ، 35 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm ، 1/1.12" גודל חיישן gimbal OIS PDAF 200 MP ، ƒ/2.7 ، 85 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، 0.56 μm ، x3.7 זום אופטי ، 1/1.4" גודל חיישן Multi-Directional PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 50 MP ، ƒ/2.0 ، 14 mm ، 116° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/1.28" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | 3D LUT import חיישן ספקטרום צבע טווח דינמי גבוה (HDR) פוקוס אוטומטי בלייזר פנורמה עדשות Zeiss ציפוי עדשת Zeiss T* |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | 10-bit LOG ، Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS ، HDR10+ |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.5 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion (בינלאומי) Si/C Li-Ion (אירופה) |
| קיבולת | 6600 mAh (בינלאומי) 6400 mAh (אירופה) |
| מהירות טעינה | 100 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 40 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | SOS חירום דרך לוויין (הודעות ושיחות) - זמין רק בדגם 16GB + 1TB עדשות זום נוספות אופציונליות:200 מ"מ, זום אופטי 2.35x, OIS, אופטיקה של Zeiss400 מ"מ, זום אופטי 4.7x, OIS, אופטיקה של Zeiss ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) Quick Charge מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo X300 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo X300 Ultra?
המחיר של Vivo X300 Ultra הוא €880, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra יושק בתאריך יום שישי, 03 אפריל 2026
-
האם Vivo X300 Ultra זמין בחנויות?
לא, Vivo X300 Ultra אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra שוקל כ-232 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo X300 Ultra?
גודל המסך של Vivo X300 Ultra הוא 6.82 אינץ'
-
האם Vivo X300 Ultra תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo X300 Ultra תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo X300 Ultra?
ל-Vivo X300 Ultra יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי