OnePlus 15T
מפרט OnePlus 15T
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | 15T |
| כינוי דגם | PLZ110 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 24 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 24 מרץ 2026 |
| מצב | בקרוב |
עיצוב
| גובה | 150.6 mm (5.93 אינץ') |
| רוחב | 71.8 mm (2.83 אינץ') |
| עובי | 8.4 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 194 גרם (6.84 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: פלסטיק מחוזק בסיבים מסגרת: סגסוגת אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | חום ، ירוק ، לבן |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69K |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.32 אינץ' |
| רזולוציה | 1216 × 2640 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 460 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.6% |
| בהירות שיא | 3600 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Crystal Shield |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 3840Hz PWM Dimming מסך מגע קיבסטיבי Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן Multi-Directional PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 50 MP ، ƒ/2.8 ، 85 mm ( עדשת טלפוטו ) ، x3.5 זום אופטי ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 7500 mAh |
| מהירות טעינה | 100 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 50 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה חוטית מ-0% ל-61% בתוך 30 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band או Tri-band: משתנה בהתאם לשוק או לאזור ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) Quick Charge מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של OnePlus 15T
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-OnePlus 15T?
OnePlus 15T יושק בתאריך יום שלישי, 24 מרץ 2026
-
האם OnePlus 15T זמין בחנויות?
לא, OnePlus 15T אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של OnePlus 15T?
OnePlus 15T שוקל כ-194 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus 15T?
גודל המסך של OnePlus 15T הוא 6.32 אינץ'
-
האם OnePlus 15T תומך ברשתות 5G?
כן, OnePlus 15T תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus 15T?
ל-OnePlus 15T יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי