Sony Xperia 1 VIII
מפרט Sony Xperia 1 VIII
כללי
| מותג | Sony |
| דגם | Xperia 1 VIII |
| כינוי דגם | XQ-GE54 (בינלאומי) XQ-GE74 (בינלאומי) XQGE54 (בינלאומי) XQGE74 (בינלאומי) XQ-GE44 (בינלאומי) XQGE44 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 13 מאי 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 19 יוני 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €1,499 £1,399 |
עיצוב
| גובה | 162 mm (6.38 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 200 גרם (7.05 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass Victus מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla Victus 2 |
| צבעים | שָׁחוֹר ، זהב ، אדום ، כסף |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP65 ، IP68 |
מסך
| סוג מסך | LTPO OLED |
| גודל המסך | 6.5 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2340 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 396 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 86.5% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus 2 ، Mohs רמה 5 |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי HDR BT.2020 תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 4 שדרוגי Android עיקריים |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 48 MP ، ƒ/1.9 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/1.35" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 48 MP ، ƒ/2.8 ، 70 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، 1.0 μm ، x2.9 זום אופטי ، 1/1.56" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF (15cm - ∞) ייצוב תמונה אופטי (OIS) 48 MP ، ƒ/2.0 ، 16 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע מעקב עיניים טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה עדשות Zeiss ציפוי עדשת Zeiss T* |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| תכונות וידאו | 5-Axis Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 12 MP ، ƒ/2.0 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/2.9" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | 5-Axis Gyro-EIS |
סוללה
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 30 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| מאפיינים | טעינת מעקף טעינה אלחוטית הפוכה טעינה קווית מ-0 ל-50% ב-30 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | DLNA ، Tri-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | אודיו ברזולוציה גבוהה ، אודיו אלחוטי ברזולוציה גבוהה ، טכנולוגיית Snapdragon Sound ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
| תכונות מיוחדות | מערכת רטט דינמית תמיכה מקורית במצלמות Sony Alpha ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) USB Power Delivery 3.0 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Sony Xperia 1 VIII
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Sony Xperia 1 VIII?
המחיר של Sony Xperia 1 VIII הוא €1,499, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Sony Xperia 1 VIII?
Sony Xperia 1 VIII יושק בתאריך יום שישי, 19 יוני 2026
-
האם Sony Xperia 1 VIII זמין בחנויות?
לא, Sony Xperia 1 VIII אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Sony Xperia 1 VIII?
Sony Xperia 1 VIII שוקל כ-200 גרם
-
מה גודל המסך של Sony Xperia 1 VIII?
גודל המסך של Sony Xperia 1 VIII הוא 6.5 אינץ'
-
האם Sony Xperia 1 VIII תומך ברשתות 5G?
כן, Sony Xperia 1 VIII תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n75, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Sony Xperia 1 VIII?
ל-Sony Xperia 1 VIII יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי