Oppo Find N6
מפרט Oppo Find N6
כללי
| מותג | Oppo |
| דגם | Find N6 |
| כינוי דגם | PLP110 (בינלאומי) PLP120 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 17 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 20 מרץ 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €1,250 |
עיצוב
| גובה | 159.9 mm (6.30 אינץ') |
| רוחב | 145.6 mm (5.73 אינץ') |
| עובי | 4.2 mm (0.17 אינץ') |
| משקל | 225 גרם (7.94 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: סגסוגת אלומיניום חזית: זכוכית NanoCrystal (מקופלת) קדמי: פלסטיק (פתוח) ציר: סגסוגת טיטניום (דרגה 5) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כתום ، טיטניום |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 1 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP58 ، IP59 |
| מאפייני עיצוב | טכנולוגיית זכוכית זיכרון המתחדשת מעצמה (תצוגה פנימית) ، תמיכה בעט (שני המסכים) ، קפל שלא מרגישים |
מסך
| סוג מסך | מתקפל LTPO OLED ، LTPO OLED |
| גודל המסך | 8.12 אינץ' |
| רזולוציה | 2248 × 2480 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 412 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.9% |
| בהירות שיא | 2500 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית NanoCrystal |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 2160Hz PWM Dimming מסך מגע קיבסטיבי Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid תצוגת מגע מרובה תמיכה בתמונות Ultra HDR |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | ColorOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 200 MP ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.5 μm 50 MP ، ƒ/2.7 ، 70 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، 0.64 μm ، x3 זום אופטי ، 1/2.75" גודל חיישן 50 MP ، ƒ/2.0 ، 15 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.75" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע כיול צבעי Hasselblad טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision ، Gyro-EIS ، HDR10+ |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 20 MP ، ƒ/2.4 ، 21 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/3.42" גודל חיישן 20 MP ، ƒ/2.4 ، 21 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/3.42" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 6000 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 50 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band או Tri-band: משתנה בהתאם לשוק או לאזור |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS (G1) ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | משופר עם Dolby Atmos ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ כפול חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
| תכונות מיוחדות | שלדת אלומיניום מסדרת 7000 בדרגת תעופה ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) Quick Charge קישוריות לוויינית (שיחות/הודעות/SOS) – רק בדגם 1TB מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Oppo Find N6
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Oppo Find N6?
המחיר של Oppo Find N6 הוא €1,250, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Oppo Find N6?
Oppo Find N6 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 20 מרץ 2026
-
האם Oppo Find N6 זמין בחנויות?
כן, Oppo Find N6 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Oppo Find N6?
Oppo Find N6 שוקל כ-225 גרם
-
מה גודל המסך של Oppo Find N6?
גודל המסך של Oppo Find N6 הוא 8.12 אינץ'
-
האם Oppo Find N6 תומך ברשתות 5G?
כן, Oppo Find N6 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89
-
כמה מצלמות יש ל-Oppo Find N6?
ל-Oppo Find N6 יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי