Lenovo Pad Pro 2022
מפרט Lenovo Pad Pro 2022
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | Pad Pro 2022 |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 19 אוגוסט 2022 |
| תאריך השקה | יום שישי, 19 אוגוסט 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €320 |
עיצוב
| משקל | 480 גרם (16.93 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: אלומיניום מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | זהב ، אפור |
| מאפייני עיצוב | תמיכה בעט (מגנטי) |
מסך
| סוג מסך | OLED |
| גודל המסך | 11.2 אינץ' |
| רזולוציה | 1536 × 2560 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 5:3 |
| צפיפות פיקסלים | 267 ppi |
| בהירות שיא | 600 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Kompanio 1300T |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A78 Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G77 MC9 |
| זיכרון RAM | 6GB ، 8GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) |
| ממשק משתמש | ZUI 14 |
| שירותי Google Play | כן |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ( עדשה רחבה ) פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 8200 mAh |
| מהירות טעינה | 30 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| קישוריות סלולרית | לא |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Lenovo Pad Pro 2022
ביקורות וידאו
תמונות של Lenovo Pad Pro 2022
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo Pad Pro 2022?
המחיר של Lenovo Pad Pro 2022 הוא €320, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo Pad Pro 2022?
Lenovo Pad Pro 2022 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 19 אוגוסט 2022
-
האם Lenovo Pad Pro 2022 זמין בחנויות?
כן, Lenovo Pad Pro 2022 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Lenovo Pad Pro 2022?
Lenovo Pad Pro 2022 שוקל כ-480 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo Pad Pro 2022?
גודל המסך של Lenovo Pad Pro 2022 הוא 11.2 אינץ'
-
האם Lenovo Pad Pro 2022 תומך ברשתות 5G?
לא, Lenovo Pad Pro 2022 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo Pad Pro 2022?
ל-Lenovo Pad Pro 2022 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי
-
האם ניתן להשתמש בשירותי Google Play ב-Lenovo Pad Pro 2022?
כן, שירותי Google Play נתמכים במלואם ב-Lenovo Pad Pro 2022