Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
מפרט Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | Idea Tab Pro Gen 2 |
| כינוי דגם | TB390FU (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 02 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום שני, 02 מרץ 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €550 |
עיצוב
| גובה | 296.5 mm (11.67 אינץ') |
| רוחב | 191.9 mm (7.56 אינץ') |
| עובי | 6.2 mm (0.24 אינץ') |
| משקל | 598 גרם (21.09 אונקיות) |
| חומרי מבנה | מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | אפור ، כחול בהיר ، לבן |
| מאפייני עיצוב | פיני חיבור לאביזרים מגנטיים ، תמיכה בעט (מגנטי) |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 13 אינץ' |
| רזולוציה | 3504 × 2190 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 318 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 86.1% |
| בהירות שיא | 800 cd/m² |
| מיגון מסך | Mohs רמה 5 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי Dolby Vision גרסה מט עם מסך LCD באפקט נייר וציפוי נגד סנוור (אופציונלי) תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.21 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.21 GHz – Cortex-X4 3x 3.01 GHz – Cortex-A720 2x 2.8 GHz – Cortex-A720 2x 2.02 GHz – Cortex-A520 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 825 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 2 שדרוגי Android עיקריים |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ( עדשה רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 10200 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| קישוריות סלולרית | לא |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.4a USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، רמקולים של JBL ، רמקולים מרובעים ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר גירוסקופ חיישן קרבה (לאביזרים בלבד) חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
המחיר של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 הוא €550, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 הושק רשמית בתאריך יום שני, 02 מרץ 2026
-
האם Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 זמין בחנויות?
כן, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 שוקל כ-598 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
גודל המסך של Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 הוא 13 אינץ'
-
האם Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 תומך ברשתות 5G?
לא, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
ל-Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי