Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
מפרט Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | ThinkTab X11 Gen 1 |
| כינוי דגם | TB353FU (בינלאומי) TB353ZU (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 02 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 אפריל 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €500 |
עיצוב
| גובה | 257.1 mm (10.12 אינץ') |
| רוחב | 168.7 mm (6.64 אינץ') |
| עובי | 9.9 mm (0.39 אינץ') |
| משקל | 650 גרם (22.93 אונקיות) |
| צבעים | אפור |
| עמידות | אטום בפני אבק ועמיד במים (ניתן להטביע עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 |
| מאפייני עיצוב | פיני חיבור לאביזרים מגנטיים ، תמיכה בעט |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 10.95 אינץ' |
| רזולוציה | 2560 × 1600 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 276 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 80.2% |
| בהירות שיא | 800 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass ، תואם ל-MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2500 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.5 GHz – Cortex-A720 3x 2.4 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 810 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ( עדשה רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 10200 mAh |
| יכולת הסרה | נשלף |
| מהירות טעינה | 45 W |
| מאפיינים | מצב ללא סוללה טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | DisplayPort USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS (לדגם סלולרי בלבד) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה (לאביזרים בלבד) חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
המחיר של Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 הוא €500, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 יושק בתאריך יום רביעי, 01 אפריל 2026
-
האם Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 זמין בחנויות?
לא, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 שוקל כ-650 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
גודל המסך של Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 הוא 10.95 אינץ'
-
האם Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 תומך ברשתות 5G?
כן, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
ל-Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי