Vivo V70 FE
מפרט Vivo V70 FE
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | V70 FE |
| כינוי דגם | V2550 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 09 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 17 מרץ 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | ₹40,890 |
עיצוב
| גובה | 163.7 mm (6.44 אינץ') |
| רוחב | 76.2 mm (3.00 אינץ') |
| עובי | 7.6 mm (0.30 אינץ') |
| משקל | 200 גרם (7.05 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | כחול כהה ، סָגוֹל ، כסף |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד לזרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבול עד 1.5 מ' למשך שעתיים) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.83 אינץ' |
| רזולוציה | 1260 × 2800 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 449 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.7% |
| בהירות שיא | 1900 cd/m² |
| מיגון מסך | Mohs רמה 4 |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2.5 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G615 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OriginOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 200 MP ، ƒ/1.9 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED טבעתי |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 32 MP ، ƒ/2.2 ، 22 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm ، 1/3.1" גודל חיישן 50 MP ، ƒ/2.0 ، 21 mm ( עדשה רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) (הודו בלבד) |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 7000 mAh |
| מהירות טעינה | 90 W |
| מאפיינים | טעינת מעקף טעינה חוטית הפוכה טעינה קווית מ-0 ל-100% ב-60 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | טכנולוגיית Darkness Glow (תלוי שוק) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo V70 FE
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo V70 FE?
המחיר של Vivo V70 FE הוא ₹40,890, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 17 מרץ 2026
-
האם Vivo V70 FE זמין בחנויות?
כן, Vivo V70 FE זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE שוקל כ-200 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo V70 FE?
גודל המסך של Vivo V70 FE הוא 6.83 אינץ'
-
האם Vivo V70 FE תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo V70 FE תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo V70 FE?
ל-Vivo V70 FE יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי