Nothing Phone (4a)
מפרט Nothing Phone (4a)
כללי
| מותג | Nothing |
| דגם | Phone (4a) |
| כינוי דגם | A069 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 05 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 05 מרץ 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €389 £379 ₹31,449 |
עיצוב
| גובה | 164 mm (6.46 אינץ') |
| רוחב | 77.6 mm (3.06 אינץ') |
| עובי | 8.6 mm (0.34 אינץ') |
| משקל | 204 גרם (7.20 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: פלסטיק קדמי: Gorilla Glass 7i |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، ורוד ، לבן |
| עמידות | אטום לאבק ועמיד במים (נגד התזת מים) עמיד במים לפי דירוג היצרן (עד 25 ס״מ ל־20 דקות) |
| תקני עמידות | IP64 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1224 × 2720 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 440 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.2% |
| בהירות שיא | 4500 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 7i ، Mohs רמה 5 |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 2160Hz PWM Dimming מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה תמיכה בתמונות Ultra HDR |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2700 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 810 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 3 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Nothing OS 4.1 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.9 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.57" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.9 ، 80 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، 0.64 μm ، x3.5 זום אופטי ، 1/2.75" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 15 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פנורמה Ultra XDR |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.2 ، 22 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/3.42" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 5080 mAh (בינלאומי) 5400 mAh (India) |
| מהירות טעינה | 50 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה טעינה חוטית מ־0 עד 100% תוך 64 דקות (כפי שמפורסם) טעינה קווית מ-0 ל-50% ב-22 דקות (כפי שפורסם) |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | 63 mini-LED, 6 אזורים הניתנים לכתובת נפרדת |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Nothing Phone (4a)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Nothing Phone (4a)?
המחיר של Nothing Phone (4a) הוא €389, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Nothing Phone (4a)?
Nothing Phone (4a) הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 05 מרץ 2026
-
האם Nothing Phone (4a) זמין בחנויות?
כן, Nothing Phone (4a) זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Nothing Phone (4a)?
Nothing Phone (4a) שוקל כ-204 גרם
-
מה גודל המסך של Nothing Phone (4a)?
גודל המסך של Nothing Phone (4a) הוא 6.78 אינץ'
-
האם Nothing Phone (4a) תומך ברשתות 5G?
כן, Nothing Phone (4a) תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Nothing Phone (4a)?
ל-Nothing Phone (4a) יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי