Vivo iQOO 15R
מפרט Vivo iQOO 15R
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | iQOO 15R |
| כינוי דגם | I2508 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 24 פברואר 2026 |
| תאריך השקה | יום ראשון, 01 מרץ 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €420 |
עיצוב
| גובה | 157.6 mm (6.20 אינץ') |
| רוחב | 74.4 mm (2.93 אינץ') |
| עובי | 7.9 mm (0.31 אינץ') |
| משקל | 202 גרם (7.13 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: זכוכית או פלסטיק מחוזק סיבים מסגרת: סגסוגת אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כסף |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.59 אינץ' |
| רזולוציה | 1260 × 2750 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 459 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.5% |
| בהירות שיא | 5000 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 4320Hz PWM Dimming מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 3800 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 829 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 4 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | MagicOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 7600 mAh |
| מהירות טעינה | 100 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | טעינת מעקף |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo iQOO 15R
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo iQOO 15R?
המחיר של Vivo iQOO 15R הוא €420, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo iQOO 15R?
Vivo iQOO 15R הושק רשמית בתאריך יום ראשון, 01 מרץ 2026
-
האם Vivo iQOO 15R זמין בחנויות?
כן, Vivo iQOO 15R זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo iQOO 15R?
Vivo iQOO 15R שוקל כ-202 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo iQOO 15R?
גודל המסך של Vivo iQOO 15R הוא 6.59 אינץ'
-
האם Vivo iQOO 15R תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo iQOO 15R תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n71, n75, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo iQOO 15R?
ל-Vivo iQOO 15R יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי