Oppo K15 Pro+
מפרט Oppo K15 Pro+
כללי
| מותג | Oppo |
| דגם | K15 Pro+ |
| כינוי דגם | PMG110 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 03 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €460 |
עיצוב
| גובה | 162.4 mm (6.39 אינץ') |
| רוחב | 77.5 mm (3.05 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 213 גרם (7.51 אונקיות) |
| חומרי מבנה | מסגרת: אלומיניום קדמי: Crystal Shield Glass |
| צבעים | אפור ، ורוד ، כסף |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1272 × 2772 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 450 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.3% |
| בהירות שיא | 1800 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Crystal Shield |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 9500s |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 3.73 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | ColorOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 15 mm ، 116° ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | חיישן ספקטרום צבע פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) |
| מאפיינים | פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 8000 mAh |
| מהירות טעינה | 100 W |
| מאפיינים | טעינת מעקף טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b) ، GALILEO (E1 & E5a & E5b) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC (L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | מאוורר קירור מובנה ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) אור LED RGB בגב מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Oppo K15 Pro+
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Oppo K15 Pro+?
המחיר של Oppo K15 Pro+ הוא €460, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ הושק רשמית בתאריך יום שישי, 03 אפריל 2026
-
האם Oppo K15 Pro+ זמין בחנויות?
כן, Oppo K15 Pro+ זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ שוקל כ-213 גרם
-
מה גודל המסך של Oppo K15 Pro+?
גודל המסך של Oppo K15 Pro+ הוא 6.78 אינץ'
-
האם Oppo K15 Pro+ תומך ברשתות 5G?
כן, Oppo K15 Pro+ תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Oppo K15 Pro+?
ל-Oppo K15 Pro+ יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי