Ulefone Tab A12 Pro
מפרט Ulefone Tab A12 Pro
כללי
| מותג | Ulefone |
| דגם | Tab A12 Pro |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 01 מאי 2026 |
| תאריך השקה | יום שני, 01 יוני 2026 |
| מצב | בקרוב |
עיצוב
| גובה | 277.8 mm (10.94 אינץ') |
| רוחב | 191.5 mm (7.54 אינץ') |
| עובי | 7.5 mm (0.30 אינץ') |
| משקל | 610 גרם (21.52 אונקיות) |
| צבעים | אפור |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 12.2 אינץ' |
| רזולוציה | 2400 × 1600 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 3:2 |
| צפיפות פיקסלים | 236 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 83.3% |
| בהירות שיא | 450 cd/m² |
| מיגון מסך | Mohs רמה 4 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Unisoc T7300 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2200 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 9000 mAh |
| מהירות טעינה | 18 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | 103 dB ، רמקולים מרובעים ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה (לאביזרים בלבד) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Ulefone Tab A12 Pro
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro יושק בתאריך יום שני, 01 יוני 2026
-
האם Ulefone Tab A12 Pro זמין בחנויות?
לא, Ulefone Tab A12 Pro אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro שוקל כ-610 גרם
-
מה גודל המסך של Ulefone Tab A12 Pro?
גודל המסך של Ulefone Tab A12 Pro הוא 12.2 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Ulefone Tab A12 Pro?
ל-Ulefone Tab A12 Pro יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי