Ulefone Armor Mini 5
מפרט Ulefone Armor Mini 5
כללי
| מותג | Ulefone |
| דגם | Armor Mini 5 |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 01 מאי 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 01 מאי 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €90 |
עיצוב
| גובה | 142 mm (5.59 אינץ') |
| רוחב | 62 mm (2.44 אינץ') |
| עובי | 16.5 mm (0.65 אינץ') |
| משקל | 170 גרם (6.00 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמידות לנפילה (עד 2 מ׳) עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 2 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69K |
מסך
| סוג מסך | TFT LCD |
| גודל המסך | 2.8 אינץ' |
| רזולוציה | 240 × 320 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 4:3 |
| צפיפות פיקסלים | 143 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 27.6% |
| מיגון מסך | תואם ל-MIL-STD-810H |
חומרה
| זיכרון RAM | 1GB |
| נפח אחסון | 8GB |
| גרסאות | 8GB 1GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDHC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 0.3 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| קיבולת | 2500 mAh |
| מהירות טעינה | 5 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | לא |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v2.1 |
| יציאות USB | USB Type-C |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | לא |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| תכונות מיוחדות | פנס לד נגן MP3/MP4 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Ulefone Armor Mini 5
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Ulefone Armor Mini 5?
המחיר של Ulefone Armor Mini 5 הוא €90, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 01 מאי 2026
-
האם Ulefone Armor Mini 5 זמין בחנויות?
כן, Ulefone Armor Mini 5 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 שוקל כ-170 גרם
-
מה גודל המסך של Ulefone Armor Mini 5?
גודל המסך של Ulefone Armor Mini 5 הוא 2.8 אינץ'
-
האם Ulefone Armor Mini 5 תומך ברשתות 5G?
לא, Ulefone Armor Mini 5 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Ulefone Armor Mini 5?
ל-Ulefone Armor Mini 5 יש מצלמה בודדת מאחור וללא מצלמת סלפי