Samsung Galaxy S21+ 5G
מפרט Samsung Galaxy S21+ 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy S21+ 5G |
| כינוי דגם | G996B (בינלאומי) SM-G996B/DS (בינלאומי) SM-G996U (ארצות הברית) SM-G996W (קנדה) SM-G9960 (סין) SM-G996B (בינלאומי) SM-G996U1 (בינלאומי) SM-G996N (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 14 ינואר 2021 |
| תאריך השקה | יום שישי, 29 ינואר 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $173.17 £180 €229.51 |
עיצוב
| גובה | 161.5 mm (6.36 אינץ') |
| רוחב | 75.6 mm (2.98 אינץ') |
| עובי | 7.8 mm (0.31 אינץ') |
| משקל | 200 גרם (7.05 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass Victus מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla Victus |
| צבעים | שָׁחוֹר ، זהב ، ורוד ، אדום ، כסף ، סגול |
| עמידות | אטום בפני אבק ועמיד במים (ניתן להטביע עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| סוג מסך | Dynamic AMOLED 2X |
| גודל המסך | 6.7 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 394 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 88.3% |
| בהירות שיא | 1300 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 888 (ארצות הברית) Qualcomm Snapdragon 888 (סין) Samsung Exynos 2100 (בינלאומי) |
| ליבות מעבד | 8 (ארצות הברית) 8 (סין) 8 (בינלאומי) |
| טכנולוגיית ייצור | 5 nm (ארצות הברית) 5 nm (סין) 5 nm (בינלאומי) |
| מהירות מעבד | 2.84 GHz (ארצות הברית) 2.84 GHz (סין) 2.91 GHz (בינלאומי) |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit (ארצות הברית) 64-bit (סין) 64-bit (בינלאומי) |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (ארצות הברית) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (סין) 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (בינלאומי) |
| סוג זיכרון | LPDDR5 (ארצות הברית) LPDDR5 (סין) LPDDR5 (בינלאומי) |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 660 (ארצות הברית) Qualcomm Adreno 660 (סין) ARM Mali-G78 MP14 (בינלאומי) |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) ، עם עד 4 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 7 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 12 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.8 μm ، 1/1.76" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) וידאו סופר יציב 64 MP ، ƒ/2.0 ، 29 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 0.8 μm ، x1.1 זום אופטי ، 1/1.72" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 12 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ ، הקלטת סאונד סטריאו |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 10 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3.24" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 4800 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (תמיכה בחוויית שולחן העבודה) תמיכה ב-Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy S21+ 5G
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy S21+ 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy S21+ 5G?
המחיר של Samsung Galaxy S21+ 5G הוא $173.17, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy S21+ 5G?
Samsung Galaxy S21+ 5G הושק רשמית בתאריך יום שישי, 29 ינואר 2021
-
האם Samsung Galaxy S21+ 5G זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy S21+ 5G זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy S21+ 5G?
Samsung Galaxy S21+ 5G שוקל כ-200 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy S21+ 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy S21+ 5G הוא 6.7 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy S21+ 5G תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy S21+ 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n260, n261
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy S21+ 5G?
ל-Samsung Galaxy S21+ 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי