OnePlus 9
מפרט OnePlus 9
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | 9 |
| כינוי דגם | LE2113 (בינלאומי) LE2111 (בינלאומי) LE2110 (בינלאומי) LE2117 (בינלאומי) LE2115 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 23 מרץ 2021 |
| תאריך השקה | יום שישי, 26 מרץ 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €123.27 $179 £240 |
עיצוב
| גובה | 160 mm (6.30 אינץ') |
| רוחב | 74.2 mm (2.92 אינץ') |
| עובי | 8.7 mm (0.34 אינץ') |
| משקל | 192 גרם (6.77 אונקיות) |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| גודל המסך | 6.55 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 402 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.6% |
| בהירות שיא | 1100 cd/m² |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 888 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 5 nm |
| מהירות מעבד | 2.84 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 660 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) ، ניתן לשדרוג אל Android 13 (Tiramisu) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 48 MP ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/1.43" גודל חיישן 50 MP ، ƒ/2.2 ، 14 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן 2 MP ، ƒ/2.4 ( עדשה מונוכרומטית ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.06" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 65 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על OnePlus 9
ביקורות וידאו
תמונות של OnePlus 9
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של OnePlus 9?
המחיר של OnePlus 9 הוא $179, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של OnePlus 9?
OnePlus 9 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 26 מרץ 2021
-
האם OnePlus 9 זמין בחנויות?
כן, OnePlus 9 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של OnePlus 9?
OnePlus 9 שוקל כ-192 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus 9?
גודל המסך של OnePlus 9 הוא 6.55 אינץ'
-
האם OnePlus 9 תומך ברשתות 5G?
כן, OnePlus 9 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus 9?
ל-OnePlus 9 יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי