Samsung Galaxy Note20 Ultra
מפרט Samsung Galaxy Note20 Ultra
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy Note20 Ultra |
| כינוי דגם | SM-N985F (בינלאומי) SM-N985F/DS (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 05 אוגוסט 2020 |
| תאריך השקה | יום שישי, 21 אוגוסט 2020 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €1,250 |
עיצוב
| גובה | 164.8 mm (6.49 אינץ') |
| רוחב | 77.2 mm (3.04 אינץ') |
| עובי | 8.1 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 208 גרם (7.34 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass Victus מסגרת: פלדת אל־חלד קדמי: זכוכית Gorilla Victus |
| צבעים | צבע מיסטי שחור ، מיסטיק ברונזה ، מיסטיק ווייט |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
| מאפייני עיצוב | תמיכה בעט |
מסך
| סוג מסך | Dynamic AMOLED 2X |
| גודל המסך | 6.9 אינץ' |
| רזולוציה | 1440 × 3088 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.3:9 |
| צפיפות פיקסלים | 496 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 91.7% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Samsung Exynos 990 (בינלאומי) Qualcomm Snapdragon 865 (ארצות הברית) |
| ליבות מעבד | 8 (בינלאומי) 8 (ארצות הברית) |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm (בינלאומי) 7 nm (ארצות הברית) |
| מהירות מעבד | 2.73 GHz (בינלאומי) 2.84 GHz (ארצות הברית) |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit (בינלאומי) 64-bit (ארצות הברית) |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.73 GHz – Exynos M5 2x 2.5 GHz – Cortex-A76 4x 2 GHz – Cortex-A55 (בינלאומי) 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (ארצות הברית) |
| סוג זיכרון | LPDDR5 (בינלאומי) LPDDR5 (ארצות הברית) |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G77 MP11 (בינלאומי) Qualcomm Adreno 650 (ארצות הברית) |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.0 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) ، ניתן לשדרוג אל Android 13 (Tiramisu) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 5 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 108 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.33" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 12 MP ، ƒ/3.0 ، 120 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، 1.0 μm ، x5 זום אופטי ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 12 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.55" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | HDR אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים הגדרות ISO פוקוס אוטומטי בלייזר פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) ، הקלטת סאונד סטריאו |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 10 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3.2" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית Qi טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו ، מכויל על ידי AKG |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה |
| תכונות מיוחדות | ANT+ Samsung Wireless DeX תמיכה ב-Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy Note20 Ultra
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy Note20 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy Note20 Ultra?
המחיר של Samsung Galaxy Note20 Ultra הוא €1,250, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy Note20 Ultra?
Samsung Galaxy Note20 Ultra הושק רשמית בתאריך יום שישי, 21 אוגוסט 2020
-
האם Samsung Galaxy Note20 Ultra זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy Note20 Ultra זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy Note20 Ultra?
Samsung Galaxy Note20 Ultra שוקל כ-208 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy Note20 Ultra?
גודל המסך של Samsung Galaxy Note20 Ultra הוא 6.9 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy Note20 Ultra תומך ברשתות 5G?
לא, Samsung Galaxy Note20 Ultra אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy Note20 Ultra?
ל-Samsung Galaxy Note20 Ultra יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי