Oppo Reno4 Pro 5G
מפרט Oppo Reno4 Pro 5G
כללי
| מותג | Oppo |
| דגם | Reno4 Pro 5G |
| כינוי דגם | PDNM00 (סין) PDNT00 (סין) CPH2089 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 12 יוני 2020 |
| תאריך השקה | יום שישי, 12 יוני 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €1,000 |
עיצוב
| גובה | 159.6 mm (6.28 אינץ') |
| רוחב | 72.5 mm (2.85 אינץ') |
| עובי | 7.6 mm (0.30 אינץ') |
| משקל | 172 גרם (6.07 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב אחורי: Gorilla Glass 5 מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית Gorilla 5 |
| צבעים | גלקטי כחול ، ירוק ، ורוד ، חלל שחור ، לבן |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.55 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 402 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.5% |
| בהירות שיא | 500 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 5 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 765G |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 620 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | ColorOS 7.2 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 48 MP ، ƒ/1.7 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 13 MP ، ƒ/2.4 ، 52 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x2 זום אופטי ، 1/3.4" גודל חיישן PDAF 12 MP ، ƒ/2.2 ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.4 μm ، 1/2.43" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פוקוס אוטומטי בלייזר פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR ، ייצוב תמונה אופטי (OIS) |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.4 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4000 mAh |
| מהירות טעינה | 65 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G 3.7/1.6 Gbps, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.1 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Oppo Reno4 Pro 5G
ביקורות וידאו
תמונות של Oppo Reno4 Pro 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Oppo Reno4 Pro 5G?
המחיר של Oppo Reno4 Pro 5G הוא €1,000, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Oppo Reno4 Pro 5G?
Oppo Reno4 Pro 5G הושק רשמית בתאריך יום שישי, 12 יוני 2020
-
האם Oppo Reno4 Pro 5G זמין בחנויות?
לא, Oppo Reno4 Pro 5G אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Oppo Reno4 Pro 5G?
Oppo Reno4 Pro 5G שוקל כ-172 גרם
-
מה גודל המסך של Oppo Reno4 Pro 5G?
גודל המסך של Oppo Reno4 Pro 5G הוא 6.55 אינץ'
-
האם Oppo Reno4 Pro 5G תומך ברשתות 5G?
כן, Oppo Reno4 Pro 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Oppo Reno4 Pro 5G?
ל-Oppo Reno4 Pro 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי