Oppo K15 Pro
מפרט Oppo K15 Pro
כללי
| מותג | Oppo |
| דגם | K15 Pro |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 אפריל 2026 |
| מצב | על פי שמועות |
עיצוב
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 197 גרם (6.95 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، אפור ، ורוד ، כסף |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.59 אינץ' |
| רזולוציה | 1280 × 2800 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 467 ppi |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 8500 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3400 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G720 MP8 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | ColorOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 27 mm ( עדשה רחבה ) PDAF 8 MP ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 22 mm ( עדשה רחבה ) |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 7500 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| מאפיינים | טעינה ישירה טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | מאוורר קירור מובנה ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) אור LED RGB בגב מפרט טעינה מהירה אוניברסלי (UFCS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Oppo K15 Pro
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Oppo K15 Pro?
לפי השמועות, Oppo K15 Pro צפוי להיות מושק בתאריך יום רביעי, 01 אפריל 2026
-
האם Oppo K15 Pro זמין בחנויות?
לא, Oppo K15 Pro אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro שוקל כ-197 גרם
-
מה גודל המסך של Oppo K15 Pro?
גודל המסך של Oppo K15 Pro הוא 6.59 אינץ'
-
האם Oppo K15 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Oppo K15 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Oppo K15 Pro?
ל-Oppo K15 Pro יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי