OnePlus Nord CE6 Lite
מפרט OnePlus Nord CE6 Lite
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | Nord CE6 Lite |
| מצב | על פי שמועות |
עיצוב
| צבעים | שָׁחוֹר ، צבעים אחרים |
| עמידות | אטום לאבק עמידות במים |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.7 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 393 ppi |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 6300 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 |
| זיכרון RAM | 6GB |
| נפח אחסון | 128GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS |
| גרסאות | 128GB 6GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 2 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.0" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 7000 mAh |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של OnePlus Nord CE6 Lite
שאלות נפוצות
-
האם OnePlus Nord CE6 Lite זמין בחנויות?
לא, OnePlus Nord CE6 Lite אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה גודל המסך של OnePlus Nord CE6 Lite?
גודל המסך של OnePlus Nord CE6 Lite הוא 6.7 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus Nord CE6 Lite?
ל-OnePlus Nord CE6 Lite יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי