Motorola Moto G37 Power
מפרט Motorola Moto G37 Power
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Moto G37 Power |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 29 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 01 מאי 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €300 |
עיצוב
| גובה | 166.2 mm (6.54 אינץ') |
| רוחב | 76.5 mm (3.01 אינץ') |
| עובי | 8.8 mm (0.35 אינץ') |
| משקל | 215 גרם (7.58 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: פולימר סיליקון (עור אקו) מסגרת: פלסטיק קדמי: Gorilla Glass 7i |
| צבעים | כחול ، אפור ، אדום |
| תקני עמידות | IP64 |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.67 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1604 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 264 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 84.3% |
| בהירות שיא | 1050 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass 7i ، מוסמך לפי MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 6300 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 |
| זיכרון RAM | 4GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 0.61 μm PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ، ƒ/2.0 ، 1.12 μm |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 7000 mAh |
| מהירות טעינה | 30 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | אודיו ברזולוציה גבוהה ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Moto G37 Power
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Moto G37 Power?
המחיר של Motorola Moto G37 Power הוא €300, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power יושק בתאריך יום שישי, 01 מאי 2026
-
האם Motorola Moto G37 Power זמין בחנויות?
לא, Motorola Moto G37 Power אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power שוקל כ-215 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Moto G37 Power?
גודל המסך של Motorola Moto G37 Power הוא 6.67 אינץ'
-
האם Motorola Moto G37 Power תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Moto G37 Power תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n71, n75, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Moto G37 Power?
ל-Motorola Moto G37 Power יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי