OnePlus Ace 6 Ultra
מפרט OnePlus Ace 6 Ultra
כללי
| מותג | OnePlus |
| דגם | Ace 6 Ultra |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 28 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 28 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €440 |
עיצוב
| גובה | 162.5 mm (6.40 אינץ') |
| רוחב | 77.5 mm (3.05 אינץ') |
| עובי | 8.5 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 217 גרם (7.65 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: זכוכית או פולימר סיליקון (עור אקולוגי) מסגרת: אלומיניום קדמי: Crystal Shield Glass |
| צבעים | שָׁחוֹר ، לבן |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP66 ، IP68 ، IP69 ، IP69K |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1272 × 2772 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 450 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.3% |
| בהירות שיא | 1800 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Crystal Shield |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה PWM Dimming |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 9500 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.21 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 ליבות) |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | ColorOS 16 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1/1.55" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 112° ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.4 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1/3" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 8600 mAh |
| מהירות טעינה | 120 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של OnePlus Ace 6 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של OnePlus Ace 6 Ultra?
המחיר של OnePlus Ace 6 Ultra הוא €440, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 28 אפריל 2026
-
האם OnePlus Ace 6 Ultra זמין בחנויות?
כן, OnePlus Ace 6 Ultra זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra שוקל כ-217 גרם
-
מה גודל המסך של OnePlus Ace 6 Ultra?
גודל המסך של OnePlus Ace 6 Ultra הוא 6.78 אינץ'
-
האם OnePlus Ace 6 Ultra תומך ברשתות 5G?
כן, OnePlus Ace 6 Ultra תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-OnePlus Ace 6 Ultra?
ל-OnePlus Ace 6 Ultra יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי