Motorola Tab G20
מפרט Motorola Tab G20
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Tab G20 |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 30 ספטמבר 2021 |
| תאריך השקה | יום שבת, 02 אוקטובר 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €130 |
עיצוב
| גובה | 199.1 mm (7.84 אינץ') |
| רוחב | 121.8 mm (4.80 אינץ') |
| עובי | 8.2 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 305 גרם (10.76 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: אלומיניום מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | צבע אפור פלטינה |
מסך
| סוג מסך | TDDI IPS LCD |
| גודל המסך | 8 אינץ' |
| רזולוציה | 800 × 1280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 189 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 76.5% |
| בהירות שיא | 350 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio P22T |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 2.3 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8320 |
| זיכרון RAM | 3GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 3GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP פלאש אוטומטי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 2 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5100 mAh |
| מהירות טעינה | 10 W |
רשת
| קישוריות סלולרית | לא |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Tab G20
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Tab G20?
המחיר של Motorola Tab G20 הוא €130, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Tab G20?
Motorola Tab G20 הושק רשמית בתאריך יום שבת, 02 אוקטובר 2021
-
האם Motorola Tab G20 זמין בחנויות?
כן, Motorola Tab G20 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Tab G20?
Motorola Tab G20 שוקל כ-305 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Tab G20?
גודל המסך של Motorola Tab G20 הוא 8 אינץ'
-
האם Motorola Tab G20 תומך ברשתות 5G?
לא, Motorola Tab G20 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Tab G20?
ל-Motorola Tab G20 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי