Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
מפרט Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | Tab M8 (3rd Gen) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 28 יוני 2021 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 01 פברואר 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | ₹12,990 |
עיצוב
| גובה | 199.1 mm (7.84 אינץ') |
| רוחב | 121.8 mm (4.80 אינץ') |
| עובי | 8.2 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 305 גרם (10.76 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: אלומיניום מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | צבע אפור ברזל ، Platinum Grey |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 8 אינץ' |
| רזולוציה | 800 × 1280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 189 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 76.5% |
| בהירות שיא | 350 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio P22T |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 2.3 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8320 |
| זיכרון RAM | 2GB ، 3GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP פלאש אוטומטי |
| מאפיינים | זום דיגיטלי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 2 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5100 mAh |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE - cellular model only, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
המחיר של Lenovo Tab M8 (3rd Gen) הוא ₹12,990, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 01 פברואר 2022
-
האם Lenovo Tab M8 (3rd Gen) זמין בחנויות?
כן, Lenovo Tab M8 (3rd Gen) זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) שוקל כ-305 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
גודל המסך של Lenovo Tab M8 (3rd Gen) הוא 8 אינץ'
-
האם Lenovo Tab M8 (3rd Gen) תומך ברשתות 5G?
לא, Lenovo Tab M8 (3rd Gen) אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
ל-Lenovo Tab M8 (3rd Gen) יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי