Motorola Razr Ultra 2026
מפרט Motorola Razr Ultra 2026
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Razr Ultra 2026 |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 29 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 14 מאי 2026 |
| מצב | בקרוב |
| מחירים | €1,290 |
עיצוב
| גובה | 171.5 mm (6.75 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 7.2 mm (0.28 אינץ') |
| משקל | 199 גרם (7.02 אונקיות) |
| חומרי מבנה | מסגרת: אלומיניום חזית: Gorilla Glass Ceramic (מקופל) קדמי: פלסטיק (פתוח) |
| צבעים | חום ، סָגוֹל |
| עמידות | עמידות לאבק ולמים (עד 1.5 מ׳ למשך 30 דק׳) |
| תקני עמידות | IP48 |
מסך
| סוג מסך | מתקפל LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 7 אינץ' |
| רזולוציה | 1224 × 2992 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 462 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 87.3% |
| בהירות שיא | 5000 cd/m² |
| מיגון מסך | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4320 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| זיכרון RAM | 16GB |
| נפח אחסון | 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 512GB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 2.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.0 ، 122° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.2 μm ، 1/2.93" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision ، HDR10+ |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) ، 1.28 μm |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
סוללה
| קיבולת | 5000 mAh |
| מהירות טעינה | 68 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 30 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Tri-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Razr Ultra 2026
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Razr Ultra 2026?
המחיר של Motorola Razr Ultra 2026 הוא €1,290, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Motorola Razr Ultra 2026?
Motorola Razr Ultra 2026 יושק בתאריך יום חמישי, 14 מאי 2026
-
האם Motorola Razr Ultra 2026 זמין בחנויות?
לא, Motorola Razr Ultra 2026 אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Motorola Razr Ultra 2026?
Motorola Razr Ultra 2026 שוקל כ-199 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Razr Ultra 2026?
גודל המסך של Motorola Razr Ultra 2026 הוא 7 אינץ'
-
האם Motorola Razr Ultra 2026 תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Razr Ultra 2026 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Razr Ultra 2026?
ל-Motorola Razr Ultra 2026 יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי