Motorola Razr 60 Ultra
מפרט Motorola Razr 60 Ultra
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Razr 60 Ultra |
| כינוי דגם | XT2551-6 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 24 אפריל 2025 |
| תאריך השקה | יום שישי, 25 אפריל 2025 |
| מצב | זמין |
| מחירים | $1,299.99 £897.99 €620.82 |
עיצוב
| גובה | 171.5 mm (6.75 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 7.2 mm (0.28 אינץ') |
| משקל | 199 גרם (7.02 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: פולימר סיליקון (עור אקו) מסגרת: אלומיניום (סדרת 6000) חזית: Gorilla Glass Ceramic (מקופל) קדמי: פלסטיק (פתוח) ציר: פלדת אל חלד |
| צבעים | חום ، ירוק כהה ، ורוד ، אדום |
| עמידות | עמידות לאבק ולמים (עד 1.5 מ׳ למשך 30 דק׳) |
| תקני עמידות | IP48 |
מסך
| סוג מסך | מתקפל LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 7 אינץ' |
| רזולוציה | 1224 × 2912 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 464 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 84.1% |
| בהירות שיא | 4500 cd/m² |
| מיגון מסך | Corning Gorilla Glass Ceramic ، Mohs רמה 5 |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4320 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן Multi-Directional PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 50 MP ، ƒ/2.0 ، 12 mm ، 122° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.6 μm PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
סוללה
| קיבולת | 4700 mAh |
| מהירות טעינה | 68 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 30 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band או Tri-band: משתנה בהתאם לשוק או לאזור |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، טכנולוגיית Snapdragon Sound ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Motorola Razr 60 Ultra
ביקורות וידאו
תמונות של Motorola Razr 60 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Razr 60 Ultra?
המחיר של Motorola Razr 60 Ultra הוא $1,299.99, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra הושק רשמית בתאריך יום שישי, 25 אפריל 2025
-
האם Motorola Razr 60 Ultra זמין בחנויות?
כן, Motorola Razr 60 Ultra זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra שוקל כ-199 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Razr 60 Ultra?
גודל המסך של Motorola Razr 60 Ultra הוא 7 אינץ'
-
האם Motorola Razr 60 Ultra תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Razr 60 Ultra תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Razr 60 Ultra?
ל-Motorola Razr 60 Ultra יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי