Motorola Razr 70+
מפרט Motorola Razr 70+
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Razr 70+ |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 29 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 29 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €1,150 |
עיצוב
| גובה | 171.4 mm (6.75 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 7.1 mm (0.28 אינץ') |
| משקל | 189 גרם (6.67 אונקיות) |
| חומרי מבנה | קדמי: Gorilla Glass Victus (מקופל) קדמי: פלסטיק (פתוח) ציר: טיטניום |
| צבעים | ירוק |
| תקני עמידות | IP48 |
מסך
| סוג מסך | מתקפל LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.9 אינץ' |
| רזולוציה | 1084 × 2640 פיקסלים |
| קצב רענון | 165 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 414 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.1% |
| בהירות שיא | 3000 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 735 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.0 ، 122° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.28 μm ، 1/2.76" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision ، HDR10+ |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.4 ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
סוללה
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 45 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Tri-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Razr 70+
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Razr 70+?
המחיר של Motorola Razr 70+ הוא €1,150, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 29 אפריל 2026
-
האם Motorola Razr 70+ זמין בחנויות?
כן, Motorola Razr 70+ זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ שוקל כ-189 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Razr 70+?
גודל המסך של Motorola Razr 70+ הוא 6.9 אינץ'
-
האם Motorola Razr 70+ תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Razr 70+ תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Razr 70+?
ל-Motorola Razr 70+ יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי