Motorola Razr 50
מפרט Motorola Razr 50
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Razr 50 |
| כינוי דגם | XT2453-1 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 25 יוני 2024 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 25 יוני 2024 |
| מצב | זמין |
| מחירים | £499.97 €499.99 ₹49,999 |
עיצוב
| גובה | 171.3 mm (6.74 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 7.3 mm (0.29 אינץ') |
| משקל | 188 גרם (6.63 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: פולימר סיליקון (עור אקו) מסגרת: אלומיניום (סדרת 6000) קדמי: Gorilla Glass Victus (מקופל) קדמי: פלסטיק (פתוח) ציר: פלדת אל חלד |
| צבעים | שָׁחוֹר ، אפור ، כתום |
| עמידות | עמיד במים (עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IPX8 |
| מאפייני עיצוב | טלפון מתקפל |
מסך
| סוג מסך | AMOLED ، מתקפל LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.9 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2640 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 413 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 84.9% |
| בהירות שיא | 3000 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Mediatek Dimensity 7300X |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2.5 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G615 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 14 (Upside Down Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.7 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 13 MP ، ƒ/2.2 ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/3.0" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.4 ، 25 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm ، 1/3.14" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
סוללה
| קיבולת | 4200 mAh |
| מהירות טעינה | 30 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Razr 50
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Razr 50?
המחיר של Motorola Razr 50 הוא €499.99, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 25 יוני 2024
-
האם Motorola Razr 50 זמין בחנויות?
כן, Motorola Razr 50 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 שוקל כ-188 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Razr 50?
גודל המסך של Motorola Razr 50 הוא 6.9 אינץ'
-
האם Motorola Razr 50 תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Razr 50 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Razr 50?
ל-Motorola Razr 50 יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי