Motorola Razr 70
מפרט Motorola Razr 70
כללי
| מותג | Motorola |
| דגם | Razr 70 |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 29 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 29 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €920 |
עיצוב
| גובה | 171.3 mm (6.74 אינץ') |
| רוחב | 74 mm (2.91 אינץ') |
| עובי | 7.3 mm (0.29 אינץ') |
| משקל | 188 גרם (6.63 אונקיות) |
| חומרי מבנה | מסגרת: אלומיניום קדמי: פלסטיק (פתוח) |
| צבעים | ירוק ، אפור ، ורוד ، לבן |
| עמידות | עמיד במים (עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP48 |
מסך
| סוג מסך | מתקפל LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.9 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2640 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 413 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 84.9% |
| בהירות שיא | 3000 cd/m² |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus ، תואם ל-MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Mediatek Dimensity 7400X |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2600 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G615 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/1.7 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/1.95" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) 50 MP ، ƒ/2.0 ، 122° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.28 μm ، 1/2.76" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.4 ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm ، 1/3.14" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 4800 mAh |
| מהירות טעינה | 30 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | Dolby Atmos ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Motorola Razr 70
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Motorola Razr 70?
המחיר של Motorola Razr 70 הוא €920, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 29 אפריל 2026
-
האם Motorola Razr 70 זמין בחנויות?
כן, Motorola Razr 70 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 שוקל כ-188 גרם
-
מה גודל המסך של Motorola Razr 70?
גודל המסך של Motorola Razr 70 הוא 6.9 אינץ'
-
האם Motorola Razr 70 תומך ברשתות 5G?
כן, Motorola Razr 70 תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Motorola Razr 70?
ל-Motorola Razr 70 יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי