Lenovo M10 FHD REL
מפרט Lenovo M10 FHD REL
כללי
| מותג | Lenovo |
| דגם | M10 FHD REL |
| כינוי דגם | TB-X605FC (בינלאומי) TB-X605LC (בינלאומי) ZA4Y0079IN (בינלאומי) TB-X605M (בינלאומי) TB-X605L (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 24 ינואר 2020 |
| תאריך השקה | יום שישי, 24 ינואר 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €180 |
עיצוב
| משקל | 520 גרם (18.34 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 10.1 אינץ' |
| רזולוציה | 1200 × 1920 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 224 ppi |
| בהירות שיא | 320 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 450 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 14 nm |
| מהירות מעבד | 1.8 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 506 |
| זיכרון RAM | 3GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 3GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP פלאש אוטומטי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 7000 mAh |
רשת
| קישוריות סלולרית | כן |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps - cellular model only, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Lenovo M10 FHD REL
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Lenovo M10 FHD REL?
המחיר של Lenovo M10 FHD REL הוא €180, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL הושק רשמית בתאריך יום שישי, 24 ינואר 2020
-
האם Lenovo M10 FHD REL זמין בחנויות?
לא, Lenovo M10 FHD REL אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL שוקל כ-520 גרם
-
מה גודל המסך של Lenovo M10 FHD REL?
גודל המסך של Lenovo M10 FHD REL הוא 10.1 אינץ'
-
האם Lenovo M10 FHD REL תומך ברשתות 5G?
לא, Lenovo M10 FHD REL אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Lenovo M10 FHD REL?
ל-Lenovo M10 FHD REL יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי