TCL Tab 10s
מפרט TCL Tab 10s
כללי
| מותג | TCL |
| דגם | Tab 10s |
| כינוי דגם | 9080G (בינלאומי) 9081X (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 12 ינואר 2021 |
| תאריך השקה | יום שני, 26 אפריל 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €170 |
עיצוב
| גובה | 241 mm (9.49 אינץ') |
| רוחב | 158.6 mm (6.24 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 464 גרם (16.37 אונקיות) |
| צבעים | אפור ، כסף |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 10.1 אינץ' |
| רזולוציה | 1200 × 1920 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 224 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 77.4% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek MT8768 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8320 |
| זיכרון RAM | 3GB ، 4GB |
| נפח אחסון | 32GB ، 64GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי זום דיגיטלי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/5.0" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 8000 mAh |
| מהירות טעינה | 18 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE - cellular model only, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים כפולים |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על TCL Tab 10s
ביקורות וידאו
תמונות של TCL Tab 10s
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של TCL Tab 10s?
המחיר של TCL Tab 10s הוא €170, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s הושק רשמית בתאריך יום שני, 26 אפריל 2021
-
האם TCL Tab 10s זמין בחנויות?
כן, TCL Tab 10s זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s שוקל כ-464 גרם
-
מה גודל המסך של TCL Tab 10s?
גודל המסך של TCL Tab 10s הוא 10.1 אינץ'
-
האם TCL Tab 10s תומך ברשתות 5G?
לא, TCL Tab 10s אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-TCL Tab 10s?
ל-TCL Tab 10s יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי