Vivo Y600 Pro
מפרט Vivo Y600 Pro
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | Y600 Pro |
| כינוי דגם | V2561A (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 27 אפריל 2026 |
| תאריך השקה | יום שני, 27 אפריל 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €250 |
עיצוב
| גובה | 163.9 mm (6.45 אינץ') |
| רוחב | 76.5 mm (3.01 אינץ') |
| עובי | 8.2 mm (0.32 אינץ') |
| משקל | 221 גרם (7.80 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، זהב ، סגול |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד לסילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 24 שעות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.83 אינץ' |
| רזולוציה | 1260 × 2800 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 450 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.8% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים 4320Hz PWM Dimming מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 2.5 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G615 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OriginOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) PDAF |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.5 ( עדשה רחבה ) |
| מאפיינים | פנורמה |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 10200 mAh |
| מהירות טעינה | 90 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo Y600 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo Y600 Pro?
המחיר של Vivo Y600 Pro הוא €250, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro הושק רשמית בתאריך יום שני, 27 אפריל 2026
-
האם Vivo Y600 Pro זמין בחנויות?
כן, Vivo Y600 Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo Y600 Pro?
Vivo Y600 Pro שוקל כ-221 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo Y600 Pro?
גודל המסך של Vivo Y600 Pro הוא 6.83 אינץ'
-
האם Vivo Y600 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo Y600 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo Y600 Pro?
ל-Vivo Y600 Pro יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי