Vivo Y55L (vivo 1603)
מפרט Vivo Y55L (vivo 1603)
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | Y55L (vivo 1603) |
| כינוי דגם | 1603 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שבת, 01 אוקטובר 2016 |
| תאריך השקה | יום שבת, 01 אוקטובר 2016 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | ₹9,500 |
עיצוב
| גובה | 147.9 mm (5.82 אינץ') |
| רוחב | 72.9 mm (2.87 אינץ') |
| עובי | 7.5 mm (0.30 אינץ') |
| משקל | 142 גרם (5.01 אונקיות) |
| צבעים | זהב ، אפור |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 5.2 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| צפיפות פיקסלים | 282 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 69.1% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 430 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1.4 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 505 |
| זיכרון RAM | 2GB |
| נפח אחסון | 16GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 16GB 2GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 6.0 (Marshmallow) |
| ממשק משתמש | Funtouch 2.6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 2650 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Micro-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo Y55L (vivo 1603)
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo Y55L (vivo 1603)?
המחיר של Vivo Y55L (vivo 1603) הוא ₹9,500, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) הושק רשמית בתאריך יום שבת, 01 אוקטובר 2016
-
האם Vivo Y55L (vivo 1603) זמין בחנויות?
לא, Vivo Y55L (vivo 1603) אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) שוקל כ-142 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo Y55L (vivo 1603)?
גודל המסך של Vivo Y55L (vivo 1603) הוא 5.2 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo Y55L (vivo 1603)?
ל-Vivo Y55L (vivo 1603) יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי