Vivo X60t Pro+
מפרט Vivo X60t Pro+
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | X60t Pro+ |
| כינוי דגם | V2056A (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 28 יוני 2021 |
| תאריך השקה | יום שני, 28 יוני 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €650 |
עיצוב
| גובה | 158.6 mm (6.24 אינץ') |
| רוחב | 73.4 mm (2.89 אינץ') |
| עובי | 9.1 mm (0.36 אינץ') |
| משקל | 191 גרם (6.74 אונקיות) |
| חומרי מבנה | גב: עור טבעוני מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | כחול ، כתום |
מסך
| סוג מסך | Super AMOLED |
| גודל המסך | 6.56 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2376 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 398 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.8% |
| בהירות שיא | 1300 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 888 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 5 nm |
| מהירות מעבד | 2.84 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 660 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| ממשק משתמש | OriginOS 1.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| ארבע מצלמות | 50 MP ، ƒ/1.6 ( עדשה רחבה ) ، 1.2 μm ، 1/1.31" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 8 MP ، ƒ/3.4 ، 125 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، x5 זום אופטי ، 1/4.0" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) 12 MP ، ƒ/2.0 ، 50 mm ( עדשת טלפוטו ) ، x2 זום אופטי 48 MP ، 114° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" גודל חיישן Gimbal Stabilization |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול Dual-Tone |
| מאפיינים | פוקוס אוטומטי בלייזר פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה Pixel Shift הקש להתמקדות עדשות Zeiss חיישן ספקטרום צבע |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.5 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 4200 mAh |
| מהירות טעינה | 55 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GPS (L1 & L5) ، GALILEO ، GLONASS ، NavIC |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 32-bit/192kHz |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה וירטואלי |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo X60t Pro+
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo X60t Pro+?
המחיר של Vivo X60t Pro+ הוא €650, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo X60t Pro+?
Vivo X60t Pro+ הושק רשמית בתאריך יום שני, 28 יוני 2021
-
האם Vivo X60t Pro+ זמין בחנויות?
כן, Vivo X60t Pro+ זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo X60t Pro+?
Vivo X60t Pro+ שוקל כ-191 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo X60t Pro+?
גודל המסך של Vivo X60t Pro+ הוא 6.56 אינץ'
-
האם Vivo X60t Pro+ תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo X60t Pro+ תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo X60t Pro+?
ל-Vivo X60t Pro+ יש ארבע מצלמות מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי