Vivo X300 FE
מפרט Vivo X300 FE
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | X300 FE |
| כינוי דגם | V2537 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 04 מרץ 2026 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 אפריל 2026 |
| מצב | בקרוב |
עיצוב
| גובה | 150.8 mm (5.94 אינץ') |
| רוחב | 71.8 mm (2.83 אינץ') |
| עובי | 8 mm (0.31 אינץ') |
| משקל | 191 גרם (6.74 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: סגסוגת אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، סָגוֹל ، לבן |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.31 אינץ' |
| רזולוציה | 1216 × 2640 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 461 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.2% |
| בהירות שיא | 5000 cd/m² |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי HDR תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 3800 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 829 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) ، עם עד 5 שדרוגי Android עיקריים |
| ממשק משתמש | OriginOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.6 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.7 ، 70 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، x3 זום אופטי ، 1/1.95" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 110° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED רב-מוקדי |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.0 ، 21 mm ( עדשה רחבה ) ، 1/2.76" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 6500 mAh |
| מהירות טעינה | 90 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 40 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، NavIC ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo X300 FE
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה הצפוי ל-Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE יושק בתאריך יום רביעי, 01 אפריל 2026
-
האם Vivo X300 FE זמין בחנויות?
לא, Vivo X300 FE אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE שוקל כ-191 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo X300 FE?
גודל המסך של Vivo X300 FE הוא 6.31 אינץ'
-
האם Vivo X300 FE תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo X300 FE תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo X300 FE?
ל-Vivo X300 FE יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי