Vivo X100 Ultra
מפרט Vivo X100 Ultra
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | X100 Ultra |
| כינוי דגם | V2366GA (בינלאומי) V2366HA (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שני, 13 מאי 2024 |
| תאריך השקה | יום שלישי, 28 מאי 2024 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €980 |
עיצוב
| גובה | 164.1 mm (6.46 אינץ') |
| רוחב | 75.6 mm (2.98 אינץ') |
| עובי | 9.2 mm (0.36 אינץ') |
| משקל | 229 גרם (8.08 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | אפור ، טיטניום ، לבן |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP69 ، IP68 |
מסך
| סוג מסך | LTPO AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1440 × 3200 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 517 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.8% |
| בהירות שיא | 3000 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי Dolby Vision תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.3 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 750 |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.0 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 14 (Upside Down Cake) ، ניתן לשדרוג אל Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| ממשק משתמש | OriginOS 4 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.8 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.6 μm ، 1/0.98" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF gimbal OIS 200 MP ، ƒ/2.7 ، 85 mm ( טלפוטו פריסקופי ) ، 0.56 μm ، x3.7 זום אופטי ، 1/1.4" גודל חיישן Multi-Directional PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 50 MP ، ƒ/2.2 ، 14 mm ، 116° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | 3D LUT import חיישן ספקטרום צבע טווח דינמי גבוה (HDR) פוקוס אוטומטי בלייזר פנורמה עדשות Zeiss ציפוי עדשת Zeiss T* |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| תכונות וידאו | Dolby Vision HDR ، Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.5 ، 24 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 5500 mAh |
| מהירות טעינה | 80 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 30 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.4 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS ، GPS (L1 & L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה |
| תכונות מיוחדות | SOS חירום דרך לוויין (הודעות ושיחות) - זמין רק בדגם 16GB + 1TB |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo X100 Ultra
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo X100 Ultra?
המחיר של Vivo X100 Ultra הוא €980, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra הושק רשמית בתאריך יום שלישי, 28 מאי 2024
-
האם Vivo X100 Ultra זמין בחנויות?
כן, Vivo X100 Ultra זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra שוקל כ-229 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo X100 Ultra?
גודל המסך של Vivo X100 Ultra הוא 6.78 אינץ'
-
האם Vivo X100 Ultra תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo X100 Ultra תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo X100 Ultra?
ל-Vivo X100 Ultra יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי