Vivo V27 Pro
מפרט Vivo V27 Pro
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | V27 Pro |
| כינוי דגם | V2230 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 מרץ 2023 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 מרץ 2023 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €440 |
עיצוב
| גובה | 164.1 mm (6.46 אינץ') |
| רוחב | 74.8 mm (2.94 אינץ') |
| עובי | 7.4 mm (0.29 אינץ') |
| משקל | 182 גרם (6.42 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | כחול קסם ، צבע שחור אצילי |
| מאפייני עיצוב | שינוי צבע פאנל אחורי |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 388 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 90.4% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 8200 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.1 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.1 GHz – Cortex A78 3x 3.0 GHz – Cortex A78 4x 2.0 GHz – Cortex A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G610 MC6 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 13 (Tiramisu) |
| ממשק משתמש | Funtouch 13 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.9 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן 2 MP ( עדשת מאקרו ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED טבעתי |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 50 MP ، ƒ/2.5 ( עדשה רחבה ) פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| קיבולת | 4600 mAh |
| מהירות טעינה | 66 W |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.3 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، NavIC |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אופטי מתחת לתצוגה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo V27 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo V27 Pro?
המחיר של Vivo V27 Pro הוא €440, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo V27 Pro?
Vivo V27 Pro הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 01 מרץ 2023
-
האם Vivo V27 Pro זמין בחנויות?
כן, Vivo V27 Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo V27 Pro?
Vivo V27 Pro שוקל כ-182 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo V27 Pro?
גודל המסך של Vivo V27 Pro הוא 6.78 אינץ'
-
האם Vivo V27 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo V27 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n8, n28, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo V27 Pro?
ל-Vivo V27 Pro יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי