Vivo V19
מפרט Vivo V19
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | V19 |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 29 אפריל 2020 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 29 אפריל 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €310 |
עיצוב
| גובה | 159.6 mm (6.28 אינץ') |
| רוחב | 75 mm (2.95 אינץ') |
| עובי | 8.5 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 186 גרם (6.56 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | כסף מיסטיק/כסף מלוטש ، פסנתר שחור/שחור זוהר |
מסך
| סוג מסך | Super AMOLED |
| גודל המסך | 6.44 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 409 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 83.7% |
| בהירות שיא | 1200 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10 תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 712 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 10 nm |
| מהירות מעבד | 2.3 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 616 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | Funtouch 10.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| ארבע מצלמות | 48 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.0" גודל חיישן PDAF 8 MP ، ƒ/2.2 ، 13 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן 2 MP ( עדשת מאקרו ) 0.08 MP ( עדשת עזר ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 32 MP ، ƒ/2.1 ، 23 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" גודל חיישן 8 MP ، ƒ/2.3 ، 17 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 33 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Vivo V19
ביקורות וידאו
תמונות של Vivo V19
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo V19?
המחיר של Vivo V19 הוא €310, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo V19?
Vivo V19 הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 29 אפריל 2020
-
האם Vivo V19 זמין בחנויות?
לא, Vivo V19 אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Vivo V19?
Vivo V19 שוקל כ-186 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo V19?
גודל המסך של Vivo V19 הוא 6.44 אינץ'
-
האם Vivo V19 תומך ברשתות 5G?
לא, Vivo V19 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo V19?
ל-Vivo V19 יש ארבע מצלמות מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי