Vivo T5
מפרט Vivo T5
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | T5 |
| כינוי דגם | V2545 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 29 מאי 2026 |
| תאריך השקה | יום שישי, 29 מאי 2026 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €290 |
עיצוב
| גובה | 166.6 mm (6.56 אינץ') |
| רוחב | 78.4 mm (3.09 אינץ') |
| עובי | 8.4 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 219 גרם (7.73 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، זהב |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.75 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1570 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 19.5:9 |
| צפיפות פיקסלים | 256 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.3% |
| בהירות שיא | 1250 cd/m² |
| מיגון מסך | אינו מבטיח קשיחות או שימוש בתנאים קיצוניים ، תואם ל-MIL-STD-810H |
| מסך מגע | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2900 MHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 610 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OriginOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) 2 MP ، ƒ/2.4 ( עדשת עומק ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.45 ( עדשה רחבה ) |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 7200 mAh |
| מהירות טעינה | 44 W |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.1 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo T5
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo T5?
המחיר של Vivo T5 הוא €290, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo T5?
Vivo T5 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 29 מאי 2026
-
האם Vivo T5 זמין בחנויות?
כן, Vivo T5 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo T5?
Vivo T5 שוקל כ-219 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo T5?
גודל המסך של Vivo T5 הוא 6.75 אינץ'
-
האם Vivo T5 תומך ברשתות 5G?
לא, Vivo T5 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo T5?
ל-Vivo T5 יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי