Vivo S10 Pro
מפרט Vivo S10 Pro
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | S10 Pro |
| כינוי דגם | V2121A (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 15 יולי 2021 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 22 יולי 2021 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €500 |
עיצוב
| גובה | 158.2 mm (6.23 אינץ') |
| רוחב | 73.7 mm (2.90 אינץ') |
| עובי | 7.3 mm (0.29 אינץ') |
| משקל | 173 גרם (6.10 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، לבן ، צהוב |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.44 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2400 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 409 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 85.9% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 1100 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.6 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G77 MC9 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 128GB ، 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| ממשק משתמש | Vivo OriginOS 1.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 108 MP ، ƒ/1.9 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 0.7 μm ، 1/1.52" גודל חיישן 8 MP ، ƒ/2.2 ، 16 mm ، 120° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן 2 MP ( עדשת מאקרו ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | מצב צילום רציף ייצוב תמונה דיגיטלי זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים תיוג גיאוגרפי טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה מיקוד אוטומטי לגילוי פאזה (PDAF) מצב סצנה טיימר עצמי הקש להתמקדות הגדרות איזון לבן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 44 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) 8 MP ، ƒ/2.3 ، 105° ( עדשה אולטרה-רחבה ) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 4050 mAh |
| מהירות טעינה | 44 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، BDS ، GALILEO ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Vivo S10 Pro
ביקורות וידאו
תמונות של Vivo S10 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo S10 Pro?
המחיר של Vivo S10 Pro הוא €500, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo S10 Pro?
Vivo S10 Pro הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 22 יולי 2021
-
האם Vivo S10 Pro זמין בחנויות?
כן, Vivo S10 Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo S10 Pro?
Vivo S10 Pro שוקל כ-173 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo S10 Pro?
גודל המסך של Vivo S10 Pro הוא 6.44 אינץ'
-
האם Vivo S10 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo S10 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo S10 Pro?
ל-Vivo S10 Pro יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי