Vivo iQOO 15T
מפרט Vivo iQOO 15T
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | iQOO 15T |
| מצב | על פי שמועות |
עיצוב
| גובה | 163.4 mm (6.43 אינץ') |
| רוחב | 76.7 mm (3.02 אינץ') |
| עובי | 8.3 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 216 גרם (7.62 אונקיות) |
| חומרי מבנה | מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | אפור ، צבעים אחרים |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני סילוני מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה עד 1.5 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69 |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.83 אינץ' |
| רזולוציה | 1260 × 2800 פיקסלים |
| קצב רענון | 144 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 450 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.9% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבולי Dolby Vision HDR10+ תצוגת מגע מרובה PWM Dimming |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Dimensity 9500 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 3 nm |
| מהירות מעבד | 4.21 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| סוג זיכרון | LPDDR5X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 ליבות) |
| זיכרון RAM | 12GB ، 16GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB ، 1TB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 4.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 16 (Baklava) |
| ממשק משתמש | OriginOS 6 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 200 MP ( עדשה רחבה ) ، 0.5 μm ، 1/1.56" גודל חיישן ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.1 ، 15 mm ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ( עדשה רחבה ) |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| סוג | Si/C Li-Ion |
| קיבולת | 8000 mAh |
| מהירות טעינה | 100 W |
| מאפיינים | טעינת מעקף |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 7 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v6.0 |
| יציאות USB | USB Type-C |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS (B1I & B1C & B2a) ، GALILEO (E1 & E5a) ، GLONASS (G1) ، GPS (L1 & L5) ، QZSS (L1 & L5) |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 24-bit/192kHz ، רמקולים סטריאו |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע אולטרסוני מתחת למסך |
| תכונות מיוחדות | גב מחליף צבע (אפור בלבד) ספק כוח ניתן לתכנות (PPS) USB Power Delivery |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Vivo iQOO 15T
שאלות נפוצות
-
האם Vivo iQOO 15T זמין בחנויות?
לא, Vivo iQOO 15T אינו זמין בחנויות הרשמיות, משום שטרם הושק.
-
מה משקלו של Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T שוקל כ-216 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo iQOO 15T?
גודל המסך של Vivo iQOO 15T הוא 6.83 אינץ'
-
האם Vivo iQOO 15T תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo iQOO 15T תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n2
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo iQOO 15T?
ל-Vivo iQOO 15T יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי