Vivo iQOO 10 Pro
מפרט Vivo iQOO 10 Pro
כללי
| מותג | Vivo |
| דגם | iQOO 10 Pro |
| כינוי דגם | V2218A (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 19 יולי 2022 |
| תאריך השקה | יום שני, 25 יולי 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €870 |
עיצוב
| גובה | 164.9 mm (6.49 אינץ') |
| רוחב | 75.5 mm (2.97 אינץ') |
| עובי | 9.5 mm (0.37 אינץ') |
| משקל | 215 גרם (7.58 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، לבן |
| עמידות | עמיד לאבק עמיד במים (נגד התזות מים) |
מסך
| סוג מסך | LTPO3 AMOLED |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1440 × 3200 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 518 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 89.1% |
| בהירות שיא | 1500 cd/m² |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מיליארד צבעים מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 4 nm |
| מהירות מעבד | 3.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 730 |
| זיכרון RAM | 8GB ، 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 12 (Snow Cone) |
| ממשק משתמש | Funtouch 12 (בינלאומי) ، OriginOS Ocean (סין) |
| שירותי Google Play | כן |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/1.9 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/1.57" גודל חיישן gimbal OIS PDAF 14.6 MP ، ƒ/2.2 ، 69 mm ( עדשת טלפוטו ) ، x3 זום אופטי ייצוב תמונה אופטי (OIS) PDAF 50 MP ، ƒ/2.3 ، 15 mm ، 150° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 0.64 μm ، 1/2.76" גודל חיישן פוקוס אוטומטי (AF) |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 16 MP ، ƒ/2.5 ( עדשה רחבה ) ، 1.0 μm ، 1/3.1" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| קיבולת | 4700 mAh |
| מהירות טעינה | 200 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 50 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.3 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | אודיו Hi-Res 32-bit/384kHz ، רמקולים כפולים ، טכנולוגיית Snapdragon Sound |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Vivo iQOO 10 Pro
ביקורות וידאו
תמונות של Vivo iQOO 10 Pro
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Vivo iQOO 10 Pro?
המחיר של Vivo iQOO 10 Pro הוא €870, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro הושק רשמית בתאריך יום שני, 25 יולי 2022
-
האם Vivo iQOO 10 Pro זמין בחנויות?
כן, Vivo iQOO 10 Pro זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro שוקל כ-215 גרם
-
מה גודל המסך של Vivo iQOO 10 Pro?
גודל המסך של Vivo iQOO 10 Pro הוא 6.78 אינץ'
-
האם Vivo iQOO 10 Pro תומך ברשתות 5G?
כן, Vivo iQOO 10 Pro תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79
-
כמה מצלמות יש ל-Vivo iQOO 10 Pro?
ל-Vivo iQOO 10 Pro יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי
-
האם ניתן להשתמש בשירותי Google Play ב-Vivo iQOO 10 Pro?
כן, שירותי Google Play נתמכים במלואם ב-Vivo iQOO 10 Pro