Ulefone Note 7P
מפרט Ulefone Note 7P
כללי
| מותג | Ulefone |
| דגם | Note 7P |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 01 מאי 2019 |
| תאריך השקה | יום רביעי, 01 מאי 2019 |
| מצב | הופסק |
עיצוב
| גובה | 156.1 mm (6.15 אינץ') |
| רוחב | 73.7 mm (2.90 אינץ') |
| עובי | 9.7 mm (0.38 אינץ') |
| משקל | 178 גרם (6.28 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר ، זהב ، דמדומים |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.1 אינץ' |
| רזולוציה | 600 × 1280 פיקסלים |
| צפיפות פיקסלים | 232 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 80.2% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio A22 |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 16 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR |
| זיכרון RAM | 3GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 3GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 8 MP ، ƒ/1.8 ( עדשה רחבה ) פלאש אוטומטי 2 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 3500 mAh |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE (2CA) Cat7 300/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS ، GLONASS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן טביעת אצבע חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Ulefone Note 7P
ביקורות וידאו
תמונות של Ulefone Note 7P
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה של Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P הושק רשמית בתאריך יום רביעי, 01 מאי 2019
-
האם Ulefone Note 7P זמין בחנויות?
לא, Ulefone Note 7P אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P שוקל כ-178 גרם
-
מה גודל המסך של Ulefone Note 7P?
גודל המסך של Ulefone Note 7P הוא 6.1 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Ulefone Note 7P?
ל-Ulefone Note 7P יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי