Ulefone Armor X6
מפרט Ulefone Armor X6
כללי
| מותג | Ulefone |
| דגם | Armor X6 |
| תאריך הכרזה | יום ראשון, 01 דצמבר 2019 |
| תאריך השקה | יום ראשון, 01 דצמבר 2019 |
| מצב | הופסק |
עיצוב
| גובה | 150 mm (5.91 אינץ') |
| רוחב | 78.9 mm (3.11 אינץ') |
| עובי | 14.4 mm (0.57 אינץ') |
| משקל | 223 גרם (7.87 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמיד לאבק עמידות במים |
| תקני עמידות | IP68 |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 5 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| צפיפות פיקסלים | 294 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 58.2% |
| מיגון מסך | עמיד בנפילה (עד 1.2 מ׳) ، תואם ל-MIL-STD-810G |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek MT6580 |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1.3 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 32-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A7 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-400 MP2 |
| זיכרון RAM | 2GB |
| נפח אחסון | 16GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 16GB 2GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP ، ƒ/2.2 ( עדשה רחבה ) פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | מצב צילום רציף פיצוי חשיפה טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4000 mAh |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| מהירות נתונים | HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.0 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Ulefone Armor X6
ביקורות וידאו
תמונות של Ulefone Armor X6
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה של Ulefone Armor X6?
Ulefone Armor X6 הושק רשמית בתאריך יום ראשון, 01 דצמבר 2019
-
האם Ulefone Armor X6 זמין בחנויות?
לא, Ulefone Armor X6 אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של Ulefone Armor X6?
Ulefone Armor X6 שוקל כ-223 גרם
-
מה גודל המסך של Ulefone Armor X6?
גודל המסך של Ulefone Armor X6 הוא 5 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Ulefone Armor X6?
ל-Ulefone Armor X6 יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי