Ulefone Armor Mini 20
מפרט Ulefone Armor Mini 20
כללי
| מותג | Ulefone |
| דגם | Armor Mini 20 |
| תאריך הכרזה | יום ראשון, 01 ספטמבר 2024 |
| תאריך השקה | יום ראשון, 01 ספטמבר 2024 |
| מצב | זמין |
עיצוב
| גובה | 133.5 mm (5.26 אינץ') |
| רוחב | 63.3 mm (2.49 אינץ') |
| עובי | 24.9 mm (0.98 אינץ') |
| משקל | 301 גרם (10.62 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 2 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69K |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 4.7 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1600 פיקסלים |
| קצב רענון | 90 הרץ |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 373 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 63.1% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus ، עמיד בנפילה (עד 2 מ׳) ، תואם ל-MIL-STD-810H ، Mohs רמה 4 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio G99 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 |
| זיכרון RAM | 8GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 256GB 8GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 14 (Upside Down Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 50 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) ، 1.2 μm ، 1/1.31" גודל חיישן 64 MP ، ƒ/1.8 ( ראיית לילה ) 2 אורות אינפרא-אדומים |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.5 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm ، 1/2.8" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 6200 mAh |
| מהירות טעינה | 33 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 15 W |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS ، QZSS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
| תכונות מיוחדות | פנס ייעודי עם 500 לומן |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Ulefone Armor Mini 20
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה של Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 הושק רשמית בתאריך יום ראשון, 01 ספטמבר 2024
-
האם Ulefone Armor Mini 20 זמין בחנויות?
כן, Ulefone Armor Mini 20 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 שוקל כ-301 גרם
-
מה גודל המסך של Ulefone Armor Mini 20?
גודל המסך של Ulefone Armor Mini 20 הוא 4.7 אינץ'
-
האם Ulefone Armor Mini 20 תומך ברשתות 5G?
לא, Ulefone Armor Mini 20 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Ulefone Armor Mini 20?
ל-Ulefone Armor Mini 20 יש מצלמה כפולה מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי