Ulefone Armor 27
מפרט Ulefone Armor 27
כללי
| מותג | Ulefone |
| דגם | Armor 27 |
| תאריך הכרזה | יום שישי, 01 נובמבר 2024 |
| תאריך השקה | יום שישי, 01 נובמבר 2024 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €340 |
עיצוב
| גובה | 182.8 mm (7.20 אינץ') |
| רוחב | 86.8 mm (3.42 אינץ') |
| עובי | 18.5 mm (0.73 אינץ') |
| משקל | 441 גרם (15.56 אונקיות) |
| צבעים | שָׁחוֹר |
| עמידות | עמיד בפני אבק ומים (עמיד בפני זרמי מים בלחץ גבוה; ניתן לטבילה לעומק של 2 מטר למשך 30 דקות) |
| תקני עמידות | IP68 ، IP69K |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.78 אינץ' |
| רזולוציה | 1080 × 2460 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 396 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 68.8% |
| מיגון מסך | זכוכית Corning Gorilla Glass Victus ، עמיד בנפילה (עד 2 מ׳) ، תואם ל-MIL-STD-810H ، Mohs רמה 4 |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio G99 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 6 nm |
| מהירות מעבד | 2.2 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | ARM Mali-G57 MC2 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 2.2 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 14 (Upside Down Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 50 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) ، 1.2 μm ، 1/1.31" גודל חיישן PDAF 50 MP ، ƒ/2.2 ، 117° ( עדשה אולטרה-רחבה ) 64 MP ، ƒ/1.8 ( ראיית לילה ) 2 אורות אינפרא-אדומים |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP ، ƒ/2.5 ( עדשה רחבה ) ، 0.8 μm |
| יכולות וידאו | כן |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 10600 mAh |
| מהירות טעינה | 33 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 30 W |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| מהירות נתונים | LTE, HSPA |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן גירוסקופ חיישן קרבה חיישן טביעת אצבע בצד |
| תכונות מיוחדות | מחבר אביזרים (Ulefone אנדוסקופ, מיקרוסקופ) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Ulefone Armor 27
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Ulefone Armor 27?
המחיר של Ulefone Armor 27 הוא €340, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Ulefone Armor 27?
Ulefone Armor 27 הושק רשמית בתאריך יום שישי, 01 נובמבר 2024
-
האם Ulefone Armor 27 זמין בחנויות?
כן, Ulefone Armor 27 זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Ulefone Armor 27?
Ulefone Armor 27 שוקל כ-441 גרם
-
מה גודל המסך של Ulefone Armor 27?
גודל המסך של Ulefone Armor 27 הוא 6.78 אינץ'
-
האם Ulefone Armor 27 תומך ברשתות 5G?
לא, Ulefone Armor 27 אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Ulefone Armor 27?
ל-Ulefone Armor 27 יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי