Tecno Pouvoir 3 Plus
מפרט Tecno Pouvoir 3 Plus
כללי
| מותג | Tecno |
| דגם | Pouvoir 3 Plus |
| כינוי דגם | LB8 (בינלאומי) LB8a (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 01 אוגוסט 2019 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 01 אוגוסט 2019 |
| מצב | הופסק |
עיצוב
| גובה | 159 mm (6.26 אינץ') |
| רוחב | 76 mm (2.99 אינץ') |
| עובי | 9.2 mm (0.36 אינץ') |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | שָׁחוֹר ، כחול ، זהב |
מסך
| סוג מסך | AMOLED |
| גודל המסך | 6.35 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1548 פיקסלים |
| צפיפות פיקסלים | 269 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 82.3% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek Helio P22 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 12 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8320 |
| זיכרון RAM | 6GB |
| נפח אחסון | 64GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 64GB 6GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 9.0 (Pie) |
| ממשק משתמש | HIOS 5.0 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 32 MP פלאש אוטומטי |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) פנורמה |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 13 MP ، 1.12 μm ، 1/3.1" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED כפול |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| קיבולת | 6000 mAh |
| יכולת הסרה | לא ניתן להסרה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Tecno Pouvoir 3 Plus
ביקורות וידאו
תמונות של Tecno Pouvoir 3 Plus
שאלות נפוצות
-
מה תאריך ההשקה של Tecno Pouvoir 3 Plus?
Tecno Pouvoir 3 Plus הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 01 אוגוסט 2019
-
האם Tecno Pouvoir 3 Plus זמין בחנויות?
לא, Tecno Pouvoir 3 Plus אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה גודל המסך של Tecno Pouvoir 3 Plus?
גודל המסך של Tecno Pouvoir 3 Plus הוא 6.35 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-Tecno Pouvoir 3 Plus?
ל-Tecno Pouvoir 3 Plus יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי