Tecno Pop 5X
מפרט Tecno Pop 5X
כללי
| מותג | Tecno |
| דגם | Pop 5X |
| תאריך הכרזה | יום חמישי, 27 ינואר 2022 |
| תאריך השקה | יום חמישי, 27 ינואר 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €70 |
עיצוב
| גובה | 166 mm (6.54 אינץ') |
| רוחב | 75.9 mm (2.99 אינץ') |
| עובי | 8.5 mm (0.33 אינץ') |
| משקל | 150 גרם (5.29 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: פלסטיק מסגרת: פלסטיק קדמי: זכוכית |
| צבעים | ברק קוסמי ، קריסטל כחול ، Dazzle Black |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 6.52 אינץ' |
| רזולוציה | 720 × 1600 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 20:9 |
| צפיפות פיקסלים | 269 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 81.5% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Unisoc SC9832E |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1400 MHz |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| סוג זיכרון | LPDDR3 |
| מעבד גרפי | ARM Mali-T820 MP1 |
| זיכרון RAM | 2GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 2GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | HIOS |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 8 MP |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.0 |
סוללה
| סוג | Li-Ion |
| קיבולת | 4000 mAh |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | נקודה חמה ניידת |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | כן |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר חיישן טביעת אצבע חיישן קרבה |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של Tecno Pop 5X
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Tecno Pop 5X?
המחיר של Tecno Pop 5X הוא €70, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Tecno Pop 5X?
Tecno Pop 5X הושק רשמית בתאריך יום חמישי, 27 ינואר 2022
-
האם Tecno Pop 5X זמין בחנויות?
כן, Tecno Pop 5X זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Tecno Pop 5X?
Tecno Pop 5X שוקל כ-150 גרם
-
מה גודל המסך של Tecno Pop 5X?
גודל המסך של Tecno Pop 5X הוא 6.52 אינץ'
-
האם Tecno Pop 5X תומך ברשתות 5G?
לא, Tecno Pop 5X אינו תומך ב-5G
-
כמה מצלמות יש ל-Tecno Pop 5X?
ל-Tecno Pop 5X יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי