TCL Tab 10L
מפרט TCL Tab 10L
כללי
| מותג | TCL |
| דגם | Tab 10L |
| כינוי דגם | 8491X (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 04 ינואר 2022 |
| מצב | זמין |
| מחירים | ₹7,299 |
עיצוב
| גובה | 243.2 mm (9.57 אינץ') |
| רוחב | 158.2 mm (6.23 אינץ') |
| עובי | 9.2 mm (0.36 אינץ') |
| משקל | 426 גרם (15.03 אונקיות) |
| צבעים | Prime Black |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 10.1 אינץ' |
| רזולוציה | 800 × 1280 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 149 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 76.9% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | MediaTek MT8167 |
| ליבות מעבד | 4 |
| טכנולוגיית ייצור | 28 nm |
| מהירות מעבד | 1.5 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | Cortex-A35 |
| סוג זיכרון | LPDDR4 |
| מעבד גרפי | IMG PowerVR GE8300 |
| זיכרון RAM | 2GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 2GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 11 (Red Velvet Cake) |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 2 MP |
| מאפיינים | זום דיגיטלי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 2 MP |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 720p |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4080 mAh |
רשת
| קישוריות סלולרית | לא |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 4 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/b/g/n |
| תכונות Wi‑Fi | Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v4.2 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | לא |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| סוג שמע | רמקולים כפולים |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של TCL Tab 10L
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של TCL Tab 10L?
המחיר של TCL Tab 10L הוא ₹7,299, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
האם TCL Tab 10L זמין בחנויות?
כן, TCL Tab 10L זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של TCL Tab 10L?
TCL Tab 10L שוקל כ-426 גרם
-
מה גודל המסך של TCL Tab 10L?
גודל המסך של TCL Tab 10L הוא 10.1 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-TCL Tab 10L?
ל-TCL Tab 10L יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי