TCL 10 TabMid
מפרט TCL 10 TabMid
כללי
| מותג | TCL |
| דגם | 10 TabMid |
| תאריך הכרזה | יום שלישי, 01 ספטמבר 2020 |
| מצב | הופסק |
| מחירים | €230 |
עיצוב
| גובה | 209.4 mm (8.24 אינץ') |
| רוחב | 125.2 mm (4.93 אינץ') |
| עובי | 8.6 mm (0.34 אינץ') |
| משקל | 325 גרם (11.46 אונקיות) |
| צבעים | Prime Black |
מסך
| סוג מסך | IPS LCD |
| גודל המסך | 8 אינץ' |
| רזולוציה | 1200 × 1920 פיקסלים |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| צפיפות פיקסלים | 283 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 70.8% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | לא |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבולי תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 665 |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 11 nm |
| מהירות מעבד | 2.0 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| סוג זיכרון | LPDDR4X |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 610 |
| זיכרון RAM | 3GB |
| נפח אחסון | 32GB |
| סוג אחסון פנימי | eMMC 5.1 |
| גרסאות | 32GB 3GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | כן |
| חריצי כרטיסים | microSDXC |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) |
| ממשק משתמש | TCL UI |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.0 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/4.0" גודל חיישן |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | זום דיגיטלי |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה בודדת | 5 MP ، ƒ/2.4 ( עדשה רחבה ) ، 1.12 μm ، 1/5.0" גודל חיישן |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 1080p @ 30 fps |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 5500 mAh |
| מהירות טעינה | 18 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה חוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 5 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | GPS |
| תמיכה ב-NFC | לא |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | כן |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
תמונות של TCL 10 TabMid
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של TCL 10 TabMid?
המחיר של TCL 10 TabMid הוא €230, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
האם TCL 10 TabMid זמין בחנויות?
לא, TCL 10 TabMid אינו זמין בחנויות רשמיות, משום שאינו מיוצר עוד. ייתכן שתמצאו אותו בחנויות לא רשמיות כמו eBay וכדומה.
-
מה משקלו של TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid שוקל כ-325 גרם
-
מה גודל המסך של TCL 10 TabMid?
גודל המסך של TCL 10 TabMid הוא 8 אינץ'
-
כמה מצלמות יש ל-TCL 10 TabMid?
ל-TCL 10 TabMid יש מצלמה בודדת מאחור ו-מצלמה בודדת לסלפי