Samsung Galaxy Z Fold2 5G
מפרט Samsung Galaxy Z Fold2 5G
כללי
| מותג | Samsung |
| דגם | Galaxy Z Fold2 5G |
| כינוי דגם | SM-F916B (בינלאומי) SM-F916U (בינלאומי) SM-F916U1 (בינלאומי) SM-F916N (בינלאומי) SM-F9160 (בינלאומי) SM-F916W (בינלאומי) SCG05 (בינלאומי) |
| תאריך הכרזה | יום רביעי, 05 אוגוסט 2020 |
| תאריך השקה | יום שישי, 18 ספטמבר 2020 |
| מצב | זמין |
| מחירים | €960 |
עיצוב
| גובה | 159.2 mm (6.27 אינץ') |
| רוחב | 128.2 mm (5.05 אינץ') |
| עובי | 6.9 mm (0.27 אינץ') |
| משקל | 282 גרם (9.95 אונקיות) |
| חומרי מבנה | אחורית: זכוכית מסגרת: אלומיניום קדמי: זכוכית |
| צבעים | מהדורת מרוצי אסטון מרטין ، צבע מיסטי שחור ، מיסטיק ברונזה ، מהדורת תום בראון |
מסך
| סוג מסך | מתקפל Dynamic AMOLED 2X |
| גודל המסך | 7.6 אינץ' |
| רזולוציה | 1768 × 2208 פיקסלים |
| קצב רענון | 120 הרץ |
| צפיפות פיקסלים | 373 ppi |
| יחס מסך-לגוף | ≈ 88.6% |
| מסך מגע | כן |
| מסך ללא שוליים | כן |
| תכונות מסך | מסך מגע קיבסטיבי HDR10+ תצוגת מגע מרובה |
חומרה
| מערכת שבבים | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| ליבות מעבד | 8 |
| טכנולוגיית ייצור | 7 nm |
| מהירות מעבד | 3.1 GHz |
| ארכיטקטורת CPU | 64-bit |
| מיקרו-ארכיטקטורה | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| סוג זיכרון | LPDDR5 |
| מעבד גרפי | Qualcomm Adreno 650 |
| זיכרון RAM | 12GB |
| נפח אחסון | 256GB ، 512GB |
| סוג אחסון פנימי | UFS 3.1 |
| גרסאות | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| אחסון ניתן להרחבה | לא |
תוכנה
| מערכת הפעלה | Android 10 (Quince Tart) ، ניתן לשדרוג אל Android 13 (Tiramisu) |
| ממשק משתמש | Samsung One UI 5.1.1 |
מצלמה ראשית
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה משולשת | 12 MP ، ƒ/1.8 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.8 μm ، 1/1.76" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 12 MP ، ƒ/2.4 ، 52 mm ( עדשת טלפוטו ) ، 1.0 μm ، x2 זום אופטי ، 1/3.6" גודל חיישן Dual-Pixel PDAF ייצוב תמונה אופטי (OIS) 12 MP ، ƒ/2.2 ، 12 mm ، 123° ( עדשה אולטרה-רחבה ) ، 1.12 μm |
| תמיכה בפלאש | כן |
| סוג פלאש | פלאש LED |
| מאפיינים | פלאש אוטומטי מצב צילום רציף זום דיגיטלי פיצוי חשיפה זיהוי פנים טווח דינמי גבוה (HDR) הגדרות ISO פנורמה הקש להתמקדות |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 60 fps 1080p @ 60/240 fps 720p @ 960 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS ، HDR10+ |
מצלמת סלפי
| תמיכה במצלמות | כן |
| מצלמה כפולה | 10 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3" גודל חיישן 10 MP ، ƒ/2.2 ، 26 mm ( עדשה רחבה ) ، 1.22 μm ، 1/3" גודל חיישן |
| מאפיינים | טווח דינמי גבוה (HDR) |
| יכולות וידאו | כן |
| רזולוציית וידאו | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| תכונות וידאו | Gyro-EIS |
סוללה
| סוג | Li-Poly |
| קיבולת | 4500 mAh |
| מהירות טעינה | 25 W |
| תמיכה בטעינה אלחוטית | כן |
| מהירות טעינה אלחוטית | 11 W |
| תמיכה בטעינה מהירה | כן |
| מאפיינים | טעינה אלחוטית הפוכה |
רשת
| כרטיסי SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| תמיכה ב-VoLTE | כן |
| מהירות נתונים | 5G, LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| תדרי 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| תדרי 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| תדרי 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| תדרי 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
קישוריות
| תמיכה ב-Wi‑Fi | כן ( Wi-Fi 6 ) |
| תקני Wi‑Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| תכונות Wi‑Fi | Dual-band ، נקודה חמה ניידת ، Wi-Fi Direct |
| תמיכה ב-Bluetooth | כן, v5.0 |
| יציאות USB | USB Type-C 3.2 |
| קישוריות USB | טעינה באמצעות USB ، התקן אחסון מסיבי USB (UMS) |
| תמיכה ב-GPS | כן |
| תכונת GPS | BDS ، GALILEO ، GLONASS ، GPS |
| תמיכה ב-NFC | כן |
מולטימדיה
| רמקול | כן |
| שקע אוזניות | לא |
| סוג שמע | תמיכה בשמע בקצב סיביות גבוה ، רמקולים סטריאו ، מכויל על ידי AKG |
| רדיו FM | לא |
מאפיינים
| חיישנים | אקסלרומטר ברומטר מצפן / מגנטומטר חיישן טביעת אצבע גירוסקופ חיישן קרבה |
| תכונות מיוחדות | Samsung DeX (תמיכה בחוויית שולחן עבודה) תמיכה ב-Ultra Wideband (UWB) |
כתב ויתור: איננו יכולים להבטיח שהמידע בעמוד זה מדויק ב-100%.
ביקורות על Samsung Galaxy Z Fold2 5G
ביקורות וידאו
תמונות של Samsung Galaxy Z Fold2 5G
שאלות נפוצות
-
מה המחיר של Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
המחיר של Samsung Galaxy Z Fold2 5G הוא €960, והמחיר עשוי להשתנות בימים הקרובים.
-
מה תאריך ההשקה של Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G הושק רשמית בתאריך יום שישי, 18 ספטמבר 2020
-
האם Samsung Galaxy Z Fold2 5G זמין בחנויות?
כן, Samsung Galaxy Z Fold2 5G זמין בחנויות, מכיוון שהוא עדיין בייצור.
-
מה משקלו של Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G שוקל כ-282 גרם
-
מה גודל המסך של Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
גודל המסך של Samsung Galaxy Z Fold2 5G הוא 7.6 אינץ'
-
האם Samsung Galaxy Z Fold2 5G תומך ברשתות 5G?
כן, Samsung Galaxy Z Fold2 5G תומך ברשתות 5G בתדרים n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n41, n77, n78
-
כמה מצלמות יש ל-Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
ל-Samsung Galaxy Z Fold2 5G יש מצלמה משולשת מאחור ו-מצלמה כפולה לסלפי